Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok egyre jobban...

Miért vagyok egyre jobban érzéketlenebb? már a gyerekek iránt sem érzek semmit, pedig régebben imádtam őket.

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hat, attol fugg hany eves vagy, es hogy milyen traumak ertek, amik ezt valtottak ki beloled
2015. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már nagyon rég nem értek traumák, de egyre jobban érzéketlenebbé válok. igazából nekem ez nem baj. csak kíváncsi vagyok. mi történhet velem ha nem fordulok ezzel orvoshoz? egyébként érzek, de csak haragot, és gyűlöletet. mert régen sokat bántottak. iskolában munkahelyen stb...
2015. febr. 22. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:
23/F
2015. febr. 22. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy önvédelem. mert ha nem nyílsz meg, akkor nem tudnak bántani.


nekem az utóbbi években elég sok kudarcom volt társkeresésben, és most, hogy végre van barátom, érzem, h nem tudok neki annyira megnyílni, hogy sebezhető legyek. annyi kudarc meg fájdalom ért ezen a területen, hogy most, hogy bízhatnék valakiben nyugodtan, egyszerűen nem tudok kinyitni egy ajtót már.

nyilván van megoldás, csak sokat kell rajta dolgozni.

2015. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem önvédelem szerintem. én ezt nem tudatosan csinálom. nem is lehet szerintem.
2015. febr. 22. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy nem tudatosan csinálod.

éppen ez benne a nehéz.

2015. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!