Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában bajban vagyok a...

Mostanában bajban vagyok a j-ly -nek az írásával! Néha keverem őket és gyakrabban hibázok mint régen! Nagyon stresszes vagyok mostanában és más szavakkal nincs bajom! Lehet ez valami agyi baj? Eléggé félek! Pl. Agydaganat? Vagy csak stressz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire idióta vagy,vagy megjátszod?
2010. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy idióta csak kapkodsz, e két betű felcserélése a gyengéd, nem érzel rá,melyik a helyes és melyik nem a mondatokban. Képzeld született hosszú ú és hosszú ű betűkel vagyok bajban, pedig nagyon odafigyelek mégis ezek a gyengéim. Van ilyen, de azért tegyél meg mindent, hogy ne keverd őket.
2010. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is volt hasonló, ráadásul én korrektorként is tevékenykedem. :) Stressz. Próbálj meg ne ezekre koncentrálni, és kikapcsolódni.
2010. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem,nem azért idióta mert nem tud helyen írni..rögtön agydaganat,persze.
2010. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy tanultuk a gimiben,hogy azt a szót,amit értelmesen ki tudsz mondani l-el,azt ly-al kell irni.Pl.kályha..
2010. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!