Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Nem birom...

Meg akarok halni. Nem birom igy tovabb. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. 3 eve Nemetorszagban elek, az elso 2 ev rendben telt el.

Anyukam elvalt apukamtol, O Magyarorszagon el de elvesztette a munkajat, nincs penze ezert egy ismerosnel lakik 1 eve, de honapokat volt pszichiatrian mert 4x probalkozott ongyilkossaggal.

Nem akar meghalni, ez csak lelki terror. Evek ota engem es a batyamat hibaztat, 'sz*rban hagytuk'.. Soha nem erdekelt, onzonek hittem magam, egyszeruen nem fajt, nem erdekelt, nem ijesztett meg. Ugy tunik most szivom a levet..1 evvel ezelott volt egy panikrohamom, ra 3 honapra meg egy, es egyre gyarapodtak. Elkezdtem betegesen felni a hanyastol, nem eszek, nem jarok iskolaba (magantanulo vagyok), ki se mozdulok a szobabol. Anorexias lettem, 19 napig csak szaraz mazsolat ettem vagy banant, nem birtam felkelni, kapaszkodnom kellett a wc-ig.

Mara mar annyira hozzam nott ez a hanyas fobia, hogy minden eves utan nyomast erzek a gyomromban, minden nap rossz a kozerzetem, reggel 6 elott nem birok elaludni, mert 'mi van ha ejjel arra kelek fel, hogy hanyok'..?

Nem birok tovabb igy elni! Nem megy!!!

Jartam mar neurologusnal, pszichologusnal, 2 pszichiaterrel kezdtem el a terapiat de SEMMI nem segit. Nyugtatot szedtem, ra is szoktam, a pszichiaterem meg nem irt fel tobbet, rettentoen szenvedtem. De ezen is tul vagyok.

A hanyas gondolataval fekszek, azzal kelek, egy percre nem birom kiverni a fejembol! Persze egyszer sem hanytam. Mas hanyasaval sincs gondom, a kutyam utan problema nelkul felszedem, filmekbe se zavar, semmi. Nem tudom, hogy ez egyaltalan a hanyasfobia-e, vagy csak a szorongas erre iranyul? Fogalmam sincs.

Mit tegyek? Nem megy tovabb.


2015. febr. 25. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Legelőször azt kellene próbálnod feltárni, hogy hol gyökerezik az egész, a pánikrohamokkal, mindennel... Mert van valami, ami mindezt kiváltotta.

Valószínűleg fóbiád alakult ki a hányástól, főleg azért, mert Te sem eszel már rendesen, és kóros képzet él a fejedben az ételről.

Ebből ki lehet keveredni. Anyukád, bárki más támogat?

2015. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tamogatnak, segitenek, jot akarnak nekem..de nem javul a helyzet.
2015. febr. 25. 01:08
 3/3 anonim válasza:

Fiatal vagy még - ne akarjál meghalni- próbálkozni kell.

Próbálj meg meditálni-de ahhoz le kell magadat nyugtatnod

először heti 1-2 alkalom is elég lehet.

2015. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!