Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pedofilok mitől gerjednek a...

A pedofilok mitől gerjednek a gyerekekre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincsenek felakasztva.
2015. febr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 melody19 válasza:
17%
sajnos nem egy ilyen emberrel találkoztam már,gondolom otthon nem kapják meg azt amire vágynak attól a korosztálytól,így nyulnak egy pár évtizeddel fiatalabb korosztályhoz...vagy nem is tudom..
2015. febr. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Onbizalomhianyos, gyenge jellemu emberek, akik gyavak is. A hatalomvagy az, ami miatt a gyerekeket valasztjak, mivel a gyermek kiszolgaltatott, gyenge es fejlettlen, aki ily modon vedekezni sem tud stb. A pedofilnak erre a "gyonyorre" van szuksege, amikor kiszolgaltatott neki a partnere, mivel itt eli meg a sajat "hatalmat"!
2015. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg nincs náluk rendbe valami.
2015. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
A pedofil az elutasítástól fél többnyire. A gyerekek gyenge jellemek, könnyen befolyásolhatóak, őszintén reagálnak, ez felizgatja őket. A legtöbb pedofil akkor válik agresszívvá, amikor a gyermek elutasítja, ezt nem tudják feldolgozni, ilyenkor szokott elfajulni a dolog. Nem konkrétan az vonzza, hogy gyerek, hanem az, amit képvisel: gyengeség, ártatlanság, őszinteség, és meg van róla győződve, hogy ezt egy felnőtt embertől nem kaphatná meg.
2015. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszitek ezeket, hogy a gyerekekre a jellemük, ártatlanságuk, kiszolgáltatottságuk miatt vadásznak a pedofilok?

Mivel a pedofilok egy része szenved attól, hogy ő ilyen (legalábbis fórumokon találkoztam ilyen problémával), ebből én arra következtetnék, hogy ugyanolyan becsípődés, mint akármilyen fétis, szexuális irányultság. Egyszerűen izgatóan hat rájuk a gyermeki test, ahogy másra a női mellek vagy az izmos férfi test.

Ha csak az ártatlanságra és hatalomvágy kiélésre hajtanának simán szatírkodhatna tinédzserekkel, apácákkal, vagy k*rvánál is kiélhetné magát. Ha nincs is lelkiismerete, hogy gyerekeket tesz tönkre, akkor is elég veszélyes üzem ha lebukik. Ebből kifolyólag ennek valami megkerülhetetlen dolognak kell lenni, egész egyszerűen az, hogy csak a fejletlen test hozza lázba.

2015. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
A pedofília olyan, mint a homoszexualitás, már olyan szempontból, hogy nem tehetnek róla. Attól még persze undorító.
2015. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!