Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mással is előfordul:újra...

Mással is előfordul:újra visszajátszok párbeszédeket, helyzeteket, elemezve a saját viselkedésem, hogy jól tettem-e, próbálom kitalálni a másik fél érzéseit, valódi hozzáállását?

Figyelt kérdés
hozzáteszem,időnként jön ez elő nálam,de néha már fárasztó,hogy szinte rákattanok,(őrjítő)jól idézzem fel,hogy tudjam,meg lehetek-e elégedve magammal,mit kellett volna máshogy mondanom,tennem,és őszinték-e velem szemben,vagy mi lehet amögött amit mondanak,tesznek...(Most elég stresszes,és sűrű az életem,és csupa váratlan,ismeretlen kihívás van benne.)Mitől van ez?
2015. febr. 26. 20:28
 1/1 anonim válasza:
Ez teljesen normális.Én is vissza szoktam emlékezni szituációkra.Főleg régiekre,mert azon szoktam elmélkedni,hogy most,hogyan is kezelném az azt a bizonyos szitut.
2015. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!