Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van miért aggógnom...

Szerintetek van miért aggógnom :/? Aggódjak vagy nincs gond? Szerintetek anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok. Mindenki soványnak tart de szerintem pont lenne még mit fogynom 46 kg vagyok (BMI:16.69). Mivel el kezdett étdekelni hogy mik az anorexia tünetei egy kissé megijedtem mert a menstruáció elmaradásán kívül stimmelnek a dolgok :( de nem hiszem hogy nagy gond lenne mivel rendesen bírom a sportokat nem fárdok le hamar (sőt jobban bírom mint az osztálytársaim). Mostanában nagy hangulatingadozásom van nagyon depressziósnak érzem magam mostanság. Szeeintetek szólnom kéne valakinek vagy csak bebeszélem magamnak?

2015. febr. 27. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azért van hangulatingadozásod, mert nem eszel. Fejlődő szervezet, 15 évesen inkább sportolj valamit (Kézi,kosárlabda..)
2015. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Mindenki soványnak tart de szerintem pont lenne még mit fogynom 46 kg vagyok "


"Mostanában nagy hangulatingadozásom van nagyon depressziósnak érzem magam mostanság."


Bizony hogy kéne valakinek szólnod! Jól érzed, hogy valami baj kezd kialakulni! Kérj segítséget! Szülőtől, tanártól, idősebb barátnőtől!

2015. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok az iskolai heti 4 tesin kívül 2órát kosarazom és 2órát röpizem és melegebb időben lejárok majd futni(a sporttal nincs gond)már gondoltam rá hogy elmondom a szüleimnek de félek h mit fognak szólni:(
2015. febr. 27. 19:44
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy csalódottak legyenek vagy mérgesek azért mert ezt teszem magammal
2015. febr. 27. 19:46
 5/20 anonim ***** válasza:
rohadt egyszerű eldönteni - eszel legalább napi 1800-2000 kcalt? ha nem, akkor anorexiás vagy
2015. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( nem bírok mindig annyit enni mint a többiek :'( de eldöntöttem ha anya hazaér megpróbálok beszélni vele
2015. febr. 27. 20:18
 7/20 anonim ***** válasza:

" Mindenki soványnak tart de szerintem pont lenne még mit fogynom 46 kg vagyok "


Ha 46 kilóból még fogyni akarsz, akkor az már rég nem normális.

2015. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez igazából azért furcsa mert az én max. tömegem 48 kg volt(ez úgy 1 éve volt) és kisebb koromban is mindig én voltam a legsoványabb/legkönnyebb
2015. febr. 27. 21:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni egy nap? Bűntudatod van evés után?
2015. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Leginkább akkor szoktam enni amikor megéhezem van hogy ez 2 naponta jön és amikor eszem akkor is csak keveset 1-2kenyeret.Vettem egy kis bátorságot és elmondtam a szüleimnek
2015. febr. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!