Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel kihez tudok...

Pánikbetegséggel kihez tudok fordulni?

Figyelt kérdés
Pszichológus vagy pszichiáterhez foglalkozik ezzel? Sajnos elég régóta fennáll ez a probléma,utóbbi években még erősödött is.Szeretnék felkeresni egy szakembert,esetleg aki szintén ilyen problémával küzd és tudna ajánlani priviben persze azt megköszönném.Háziorvoshoz mindenképp el kell mennem előtte vagy ez hogy működik? Ill még annyi,hogy ilyen panasszal kb hány alkalommal kell terápián résztvenni? Nyilván egyénfüggő,de azért érdekelnének a tapasztalatok ezzel kapcsolatban is. Köszi a válaszokat.
2015. márc. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz elsőnek.

Én nekem más bajom van, hasonló, de megúsztam gyógyszerrel.

2015. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos majd eligazít. Mondd el neki a panaszaidat.
2015. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz, de csak olyanhoz, aki kiképzett terapeuta
2015. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én tudom neked ajánlani őt! www.beszelgetes-luciaval.webnode.hu Írd meg neki mailben, hogy mi a bajod, ingyen leírja neked, hogyan milyen kezelést javasol szigorúan gyógyszermentes és ha tetszik elfogadod.
2015. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz. Ez a legfontosabb. A kuruzslós javaslat egy baromság.
2015. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy pánikbeteg vagy, háziorvoshoz feleslegesen mész. Felír nyugtatót, azzal, hogy ha nagyon nem javul, gyere vissza. Ekkor - vagy már elsőre - elküld pszichológushoz v. pszichiáterhez. Szóval én az első kört megspórolnám. Mondom, feltéve, hogy biztosan pánikbeteg vagy. Pl ha a vérképed jó és még ráadásul egy fél nyugtatótól elmúlik a rosszullét, akkor a háziorvossal csak az idődet pocsékolod.
2015. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!