Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szellemileg, mentálisan...

Szellemileg, mentálisan teljesen kiégtem. Mi a megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hangokat zajokat hallok. Tanulnék, lépnék előre de ez az egész fogva tart és nem tudom hogyan lépjek tovább vagy mit tegyek. 21 éves vagyok előttem az élet és nem szeretném feladni de olyan reménytelen. Mi lesz velem azt nem tudom.
2015. márc. 10. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
21 évesen mitől lehet kiégni? Az viszont, hogy hangokat hallasz nem jó jel.
2015. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kezo86 válasza:

Kérj segítséget szakembertől! Nem szégyen, egy csomó ismerősöm kért, hasonló korúak is, és nagyon sokat jelenthet.


Érdemes beszélned erről a házi orvosoddal, bár nem tudom, hogy az állami pszichológus segítségét igénybe veheted-e vagy az hogyan működik, de hátha tud segíteni, beutalót adni.


Ha pedig ezt a kört szeretnéd kikerülni, és inkább rögtön pszichológushoz mennél és van rá kereted, itt sokat találhatsz: [link]


Őt pedig az egyik ismerősöm ismeri, azt mondja, nagy koponya: [link] bár ő a pszichiátereknél van, de így is tud szerintem segíteni.


Sok sikert és kitartást! :)

2015. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!