Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt akik vagdosták...

Vannak itt akik vagdosták magukat, ha igen miért csináljátok/csináltátok? Mióta? Minden nap?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 21:43
 1/9 anonim válasza:

Vannak. :)

Egy par honapja csinálom, azert mert mar mindig is ki akartam próbálni milyen érzés, aztan egyszer megint csináltam, es megint, mindig találtam ra okot. De csak ott csinálom, ahol nem latjak es csak akkor, ha mar az előző vonalak elmulnak.

2015. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Évekig csináltam régen, de nem minden nap. Inkább mélyeket, ritkábban. Volt hogy hónapokig nem... Máskor hetente 1-2-szer. De már vége.
2015. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régebben csináltam, a fizikai fájdalom segített levezetni a lelki fájdalmat.
2015. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
22%
Minek vagdosni magad... okosabb leszel tőle? Szabadabb, vagy talán szebb? Nem... ha efféle emberrel találkozok, csak sajnálni tudnám. Ha akarnám. Az élet már így is halál, főleg az olyanok miatt, mint ti. Ezen a kommenten fogom kikaparni a szemem. Őrült, beteg világ.
2015. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nos,az utolsó válaszadónak szól ez amit írok. Elsősorban boldoggá tesz hogy neked még nem kellet olyat átélned hogy vagdosd magad. A legtöbben (köztük én is) azért vagdossuk magunkat hogy a lelki fájdalmat kicsit háttérbe szorítsuk a testivel. Egyébként nem minden nap vagdosok csak akkor, amikor "aktuális". De szinte sosincs olyan hogy ne lenne tele hegekkel a karom...
2015. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én évekig vagdostam magam, kisebb-nagyobb szünetekkel. Most már január vége óta nem csináltam, egészen tegnapig.

Én a stressz, az önmagam iránti gyűlölet és bűntudat miatt csináltam.

Nálam a napi 2-3 alkalom volt eddig a legtöbb kb. 2 hétig. Ez az időszak igen nehéz volt számomra. Soha többet nem szeretnék olyan mélyre visszacsúszni.

19L

2015. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szomorú belegondolni, hogy még Gruul is vagdosta magát. :( Egy ekkora hős, egy ilyen kemény boss, minden sárkány legmélyebb félelme. Ezután nem is ölöm meg többször majd olyan szívesen. Gruul, szegény Gruul, ezt fogom mondani inkább neki és adok meleg levest, csokoládét. :(
2015. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha nem vagdostam magam, nem is fogom, bármi történjen. Nem szeretnék a testemben kárt tenni.

26/l

2016. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elírtam, 16 éves vagyok.

8-as voltam

2016. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!