Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek volt már ilyen? Erős...

Veletek volt már ilyen? Erős késztetést érzek, hogy bántsak valakit.

Figyelt kérdés
Nem érzem ezt normálisnak. Főleg akkor jön elő, ha a párommal vagyok, elképzelem, amint szétverek valamit a fején, vagy csak megütöm, megvágom, félelmetes ilyenekre gondolni, mert sosem bántanám.
2015. márc. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress meg egy pszichológust vele, mert kóros.


Nekem személy szerint szintén voltak ilyen késztetéseim enyhébb formában, valszeg nem kevés elfojtott harag lehet bennem. Nem veszem komolyan, már nem ijedek meg tőle, és azóta nagyjából el is múltak. Csak abba kell belegondolni, hogy te ilyesmire tényleg képes lennél e, illetve, hogy úgy érzed, hogy teljes e a kontrollod a viselkedésed felett. Ha nagyon erős a késztetés, és veszélyesnek gondolod magad másokra vagy magadra, akkor jobb, ha azonnal orvoshoz fordulsz.

2015. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt van egy cikk a témában, amit érdemes lenne elolvasnod: [link]
2015. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cikket, ijesztő.. Szerintetek örökölhető? Nagyon ráismertem egyes rokonaimra.

Tudom uralni, csak nagyon erős a késztetés. Szakemberhez fogok menni vele.

2015. márc. 13. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, amikor nézem a Híradót vagy a parlamenti közvetítést...
2015. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!