Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emetofobiás vagyok és ettem...

Emetofobiás vagyok és ettem 11 órakkor rakott karfiolt amiben volt darált hús meg rizsa meg karfiol meg tejfől utána 13 kor ettem egy szelet tortát amin volt csoki és benne krém. Nem lessz semmi bajom? Most egy kicsit félek.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
2015. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bajod? Gondolom nem volt romlott vagy ilyesmi.
2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, a rakott karfiol és a szelet torta nem okoz gondot, egészségedre.
2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt a kettő között 2 óra, nem közvetlen utána etted, bár akkor sem lett volna bj szerintem, így meg aztán kizárt, hacsak nem volt romlott valamelyik, de gondolom nem.
2015. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem a gyomrodnak van baja, hanem a pszichédnek. Nem gasztroenterológushoz kell menned, hanem pszichoterapeutához!
2015. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ennél sokkal extrémebb dolgokat kell ahhoz lenyomnod hogy baj legyen. Egyébként megosztom veled anya egy módját ha túl sokat ettél vagy rosszul vagy, fogj egy kanál cukrot és cseppents rá egy-két csepp borsmenta olajat (győződj meg róla hogy belsőleg is használható-e) és állítása szerint perceken belül elmúlik a rosszullét.
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok, természetesen a mentás cukrot meg kell enni csak ezt kihagytam.
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!