Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fáradok el néha íly módon?

Miért fáradok el néha íly módon?

Figyelt kérdés
Szóval. 14 -éves vagyok, 8. osztályos tanuló, egy gimnáziumban. Mindig is jó tanuló voltam, 1-5 -ig kitűnő voltam, 6. -ban 4,8 lettem, 7 -ben is 4,8 és most fél évkor pedig 4,6. Ezeket csak leírtam, mert lehet szükség lenne rá később. Szóval mindig is tanultam rendesen stb. de néha amikor sok dolgot kell tanulnom, vagy nem is az hogy sokat, hanem amikor olyan dolgot kell átismételnem amiket régen tanultam akkor nagyon elfárad az agyam. Persze mindet tudom, de elfáradok, pedig maximum naponta 1 órát tanulok, de ez már az az idő, amikor is több TZ -re készülök stb. Szóval, lehet azzal van a gond, hogy túlterhelem az agyam? Vagy miről lehet itt szó? Mert ez alatt az egy óra alatt naponta annyira oda figyelek, hogy nem is szeretem például, ha közbeszólnak. Persze nem magamban tanulok.

#tanulás #fáradtság #mentális fáradalom
2015. márc. 23. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet ,hogy az miatt van, mert sokat stresszelek azon, hogy mi lesz holnap, mi lesz akkor ha ebből meg ebből lesz esetleg valami. Mert én azt is megtanulom amit nem kellene, hogy esetleg máskor ne legyen rá probléma.
2015. márc. 23. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
1 óra mindenre, vagy tantárgyanként...? Ha összesen, akkor 1 óra iszonyat kevés, szuper agyad lehet, hogy ennyi elég...
2015. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán oxigénhiányosabb az agyad. Szerintem lehet, hogy most jobban nősz, a szervezeted sok energiát használ a tested változására. Sportolj rendszeresen, hogy minél több oxigén jusson a vérrel az agyadnak és igyál sok vizet is.
2015. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Allergiás aszthmás vagyok, lehet ez lehet a gond.
2015. márc. 23. 19:23
 5/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Egy óra mindenre, vagy esetleg ha nagyon elhúzódik másfél óra.
2015. márc. 23. 19:24
 6/7 anonim válasza:

De hat egy ora az nagyon sok, en heti egy orat tanultam 8.-ban. Pedig akkor mar egy nagyon jo gimibe jartam.

Na mindegy ha te szorgalmas vagy az csak a javadra valhat, probald meg a szobadat egy nyugodt hellye varazsolni: nincs zaj, nem poros a levego... Hatha ugy jobban megy es a reszletek nem farasztjak le az agyad

2015. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért 1 óra, mert én fel is mondom :) Tehát a tanulás maga jóval kevesebb!
2015. márc. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!