Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abbahagyjam a gyógyszerem? A...

Abbahagyjam a gyógyszerem? A tüneteim nem voltak durvák nem hallottam hangokat stb. Csak olyan szagokat illatokat éreztem ami nincs ott, azt hittem egy démon akar megszallni és ott lakik a padláson, hallják a gondolataim, kibeszélnek érzések voltak.

Figyelt kérdés

Szerintem nem kell nekem ez a gyógyszer. Úgy értem minek ilyen kis tünetekre is felirni??? Ki akarom próbálni hogy még tudok e nélküle lenni. Ha elnyomjuk a kezdeti tüneteket is akkor mégis hogy fog kiderulni mi lesz a folytatás? Lehet nem is rosszabbodna.

Skizofren és pszichotikus betegek válaszát várom vagy aki közvetlen tapasztalata van ilyen témában. nem gyógyszerellenes vagy gyógyszer ajánlókét!



2015. márc. 29. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Orvossal való egyeztetés hiányában, ha jót akarsz szedd be a gyógyszered minden nap lehetőleg ugyan abban az időpontban. Ja és konzultálj vele a gyógyszer elhagyása érdekében, Ő a szakember. Ha hamar felismerték a problémád, annak csak örülhetsz. Tartsd be az előírásokat.
2015. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne szedd be a gyógyszert! Nem vagy beteg!
2015. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő is megprobalta elvenni a gyógyszerem de hányingerem volt nem tudtam enni, szagokat éreztem napokig. Míg be nem vettem újra.
2015. márc. 29. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
2-es vagyok. Küldtem neked privátot.
2015. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
2-es, te sem vagy normális. Hogy veszed a bátorságot egy beteg embert lebeszélni a gyógyszerről.
2015. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha visszakívánod a tüneteket, akkor igen, de lehet, hogy rosszabb tünetek fognak visszajönni, például tényleg megszáll a démon.
2015. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett itt ???
2015. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beteg vagyok. Újabban nem szedem egyideje. Na jó nem csak erre kell.Kibeszélés,néznek ilyenek nagy ritkán vannak. De jól vagyok.Nélküle is. Szerintem próbáld meg ne akár magadtól akár orvosnak is mondva és ha nem válik be akkor legalább tudod,hogy kell még valameddig.
2017. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!