Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány nap után visznek valakit...

Hány nap után visznek valakit (aki anorexiás) kórházba, ha nem eszik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem napoktól függ.

Abban az esetben viszik be, ha már jártányi ereje sincs, vagy összeesik.

2015. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hangoztatja is, vagy "feltűnően nem eszik"? Értem, hogy ez egyfajta segélykiáltás akarna lenni, de elég gáz és senkit nem fog érdekelni, úgyis azt hiszik, beeszik (vagy ha rólad van szó, beeszel) akkor, amikor senki sem látja. Akkor kerül kórházba egy anorexiás, ha már a környezete is úgy látja, hogy csontsoványra fogyott és valami nagy baj van a fejében. Vagy ha elájul, vagy ha a nemevéstől valami nagy baj lesz a testében. Ez minimum hónapok "munkája". Megteheted azt is persze, hogy elmész a pszichiáterhez és kérsz egy beutalót a kórházba, így elkerülhető az a néhány hónap, amikor komoly veszélynek teszed ki magad, mármint annak a veszélynek, hogy fizikailag lesz gáz az állapotod, mondjuk valamelyik szerved életed végéig beteg lesz a koplalás miatt.
2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem másfél év után vittek, mikor már felülni sem tudtam az ágyamban.
2015. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!