Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitsegre van szuksegem!...

Segitsegre van szuksegem! Hogyan lehet lekuzdeni a depressziot?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 15:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ismerkedsz
2015. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez általában személyre szabott, ahhoz sok mindent kéne tudni rólad.
2015. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, legjobb talán a mozgás (akár séta, tánc, futás, sport), vagy bármi ami érdekel, amit szeretsz. Vagy írd le amit érzel, gondolsz, nekem ez is szokott segíteni. Csak úgy magadnak.
2015. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem tudni hány éves vagy , és mi okozza, lehet h csak ki kell hozzá mozdulnod és ismerkedni ahogy írják, de lehet h sokkal többet, amihez viszont nem ismerünk.
2015. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátok, sport, programok.
2015. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ezek hazi praktikak, amiket itt irnak, kb B terv.

Neked el kell menni a hazi orvosodhoz, kerned egy beutalot egy szakrendelesre, ahol ott fog ulni egy ember, aki KEPES VALOBAN SEGITENI. Miutan o megtalalta az okokat, utana mar valoban fognak segiteni a fennti otletek.

Tudom, hogy magyar ember azt hiszi, erobol ki tudja magat kezelni az ember es pszichologus lenni hulye, de keves olyan betegseg van, amibol annyira nehez kijonni egyedul, mint ebbol.

Ez nem egy hangulat vagy egy allapot, hanem a lelek betegsege, ami aprankent felorli az ember szervezetet es kapcsolatait. En mernok vagyok amugy nem pszichologus, de lattam mar a barati korben milyen irtast tudott veghezvinni a depresszio.

Kerlek, menj vele orvoshoz.

2015. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el dr. Lenkei Gábor Betegségnek tűnő állapotok c. könyvét.
2015. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Benidejah Emil válasza:

Keress egy becsületes vidàm baràtkört.Probàld nem a gondjaidra koncentràlni,hanem probàlj olyan dolgokkal foglalkozni ami boldogsàgot kelt benned.

Mindenesetre szügséged lessz idöre és a gyogyulàs lassan fog mutatkozni. Igyàl nyugtato teàkat mérsékelt mennyiségben. Ha

2015. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kozmaju válasza:

A depresszió súlyos betegség, nem pedig múló rosszkedv! Nem gyógyul meg magától, hanem súlyosbodik!

Feltétlenül orvoshoz kell fordulni.

2015. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem, meg még többeknek ** segített, sőt néha most is alkalmazom, de ritkábban kell.


Egyébként szervi oka is lehet.

(cukor-inzulin felborulás pl pánikot okozhat, ezt átéltem)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!