Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szadista vagyok, mazochista,...

Szadista vagyok, mazochista, vagy csak egy szimplán elcseszett ember?

Figyelt kérdés

Szeretem bántani az embereket lelkileg. Vagyis nem. Inkább azért csinálom, mert már csak abba látok örömöt, ha valaki olyant szégyeníthetek meg, aki már szintén bántott másokat, puszta "menőségből". De ott a probléma, hogy sose tudok magamon uralkodni. Meglátok egy random lányt, lek.urvázom magamba és egy jót nevetek, hogy saját magam előtt megszégyeníthettem. Igazából ezt nem tudom leírni. Ha engem bántanak, akkor viselem. Néha sírok, de viselem, vagy keményebben visszavágok, és le nem szállok róla, soha többet. De lényegében azt is szeretem, ha bántanak. Jó érzés, mert tudom, hogy erősebb leszek tőle. És tetszik, hogy CSAK velem foglalkoznak. Szeretem a figyelmet.

De ugyanakkor mostanába marásig szétfeszít a bűntudat és nem ttudom mihez kezdjek.


2015. ápr. 8. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust ajánlanék. Nem egyszerű az eseted. Szerintem érdemes ilyen esetben szakemberhez fordulni.
2015. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem állj le a"megvernekfelállokrapszövegekmertkeményebbleszekcsicskamrbusta stb." "zenék" hallgatásával és a személyiséged fejlődését előtérbe helyezve élj tovább- napi bölcsesség. :D De van benne valami, am. a kamaszok elég furák belülről.
2015. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem, hát ez tényleg komoly eset. szakemberhez kell fordulni, ez nagyon túl van az egészséges kamaszos gondolkodáson.

minél előbb elkezded a terápiát, annál hamarabb jobb lesz.

2015. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!