Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül vagyok itthon. Nagyon...

Egyedül vagyok itthon. Nagyon rossz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok és folyamatos szorongással küszködök. A hányástól van fóbiám, rettenetesen félek tőle. Tegnap este óta valami nagyon nem jó. Meg is fog jönni, a hasam is görcsöl, szédültem is tegnap. Lényeg, hogy sikerült rendesen bepánikoltatnom magam. A szüleimnek már elegük volt abból, hogy éjszaka nem alszok. De nem azért, mert nem akarok, hanem ezek miatt sose tudok. Mondták, hogy ilyenkor szóljak. Átmentem hozzájuk, de leordították a fejem, hogy fejezzem be és menjek aludni. Három körül nagy nehezen sikerült elaludnom, reggel mikor felkeltem semmi bajom nem volt, addig míg eszembe nem jutott a tegnap este. Öklendezés érzés jött rám, a gyomrom korgott és égett. Sikerült megennem egy pirítóst, de az öklendezés érzés nem akart elmúlni. Aztán nagy nehezen jobb lett. Most pedig elment anya itthonról, lassan apa is indul, de begörcsölt megint a hasam, kicsit hasmenésem is van és csak attól rettegek, hogy nehogy hányjak. Annyira félek a hányástól. Ha a reggeli pirítós jól esett akkor nem lehetek beteg ugye? Annyira rossz. Nem bírom ezt tovább. Valaki esetleg beszélgetne itt velem? Vagy mit csináljak? Megint óriási gombóc van a torkomban és öklendezés érzésem van. De furcsa, mert emellett meg étvágyam is van (úgy ahogy, de a pirítós tök jól esett, csak nem merek többet enni). Csak annyira rossz mégis, mert teljesen bepörgettem magam, hogy tuti vírus és mindig ezt csinálom, de most azt érzem, hogy tényleg:( Nem bírom ezt tovább és olyan rossz, hogy apa is mindjárt elmegy, egyedül így itthon….Járok pszichológushoz, voltam pszichiáternél is, de gyógyszerem nincs és semmi nyugtató nincs itthon

16/L


2015. ápr. 10. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Rátesz az is, hogy hulla fáradt vagyok, mert ugye alig aludtam, de az előbb megpróbáltam egy kicsit aludni és nem tudok. Egy kis filmnézés segített mikor jobban lettem, már pont azon gondolkodtam, hogy eszek még egy kicsit, mert úgy megkívántam, de mire oda jutottam volna már visszajött ez az érzés
2015. ápr. 10. 13:14
 2/9 anonim ***** válasza:
ulj ki a napra egy kicsit, vegyel be b vitamint, egyel egy banant, igyal egy pezsgotablettas vizet, vegyel egy forro furdot, masszirozd meg a talpad, es mndogasd, hogy jobb lesz jobb lesz. nekem ez szokott segiteni
2015. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálkozok ezekkel
2015. ápr. 10. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Irj ram, tudok segiteni :)
2015. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qqqxxx válasza:
Omg sajnallak, tudom, h az ilyesmi milyen rossz...sztem kesobb irok, mert vannak tapasztalataim ilyen teren, de most bocs, de nem tudok koncentralni, h reszletesen irjak, mert en is kicsit rosszul vagyok. (Kellene ennem vmit, de nem tudom magam ravenni stb.) mind1 sztem kesobb irok, addig is minden jot, es kitartast :)
2015. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MÁR MEGINT A HÁNYÁSTÓL FÉLELEM. TE KÉRDEZŐ TÉGED ZÁRT OSZTÁLYRA KÉNE VINNI. MINEK TESZED FEL ÚJRA ÉS ÚJRA ÉS ÚJRA A BUTA ÉS GYEREKES KÉRDÉSEIDET???! SZERINTEM AZÉRT MERT EGY UNATKOZÓ KISKAMASZ VAGY AKI JÓ ÚTON HALAD A TELJES MEGBOLONDULÁS FELÉ!
2015. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már én is úgy érzem, hogy kissé megbolondultam ettől:)

Feküdtem pszichiátrián, de hát nem sokat használt úgy néz ki:)

2015. ápr. 10. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagyok hasonló problémákkal, és ha kicsit is értenél a pszichológiához, tudhatnád, hogy a kérdező SEM és én SEM gyerekes idióták vagyunk, ugyanis minden hasonló félelem, pániktünet mögött áll valami mélyebb félelem, a tudatalatti elraktároz valamit, és aztán előhozza, kinél így, kinél máshogy. Úgyhogy takarodj innen az empátiahiányoddal együtt. Aki meg azt írta, tud segíteni, akár nekem is írhat, mert én is szenvedek ettől nap mint nap (bár én mellette járok terápiába ami azért segít feltárni az okokat).
2015. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
AZ ilyeneknek fölöslegesen beszélünk:) Soha nem fogja ezt megérteni, csak az aki már átélte. Pont ezért nem is idegesítem magam ezen:) + ha jobban megnézzük külső szemmel nevetségesnek tűnik, de senki nem tudja mit élünk át:)
2015. ápr. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!