Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14/L, valami nem oke velem....

14/L, valami nem oke velem. Hihetetlen ideges leszek mar csak attol is ha valaki annyit mondd pl "megegyszer mert nem hallottam" szoval ilyen semmisegtol, es hirtelenbol depis tudok lenni. Jo kedvem van 1 hetig utana a semmitol depis leszek (lent)?

Figyelt kérdés
Anyanak mondtam hogy kene nyugtato persze nem hisz nekem pedig o is tudjahogy a semmitol ideges leszek csak azt hiszi hogy ez hiszti de nekem ettol borzaszto sok bajom van a kozeletbe baratokkal,tanarokkal es ok (se) ertik ezt meg, segitsetek

2015. ápr. 17. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
14/L, valami nem oke veled. Hihetetlen ideges leszel .... Tudod mert megteheted. Nem szabad ütni a gyereket, de neked valoszinüleg néha (amikor ideges leszel!!!) jot tenne egy olyan rendes helyreigazitás. Leszoknál arrol, hogy "ideges" legyél. Még az is lehet, hogy aranyos kedves lány válna belöled.
2015. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neked is az kene ilyen nagy szad van tesom jo bator lehetsz te is
2015. ápr. 17. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!