Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kuzdhetnem le a hipocho...

Hogyan kuzdhetnem le a hipochondriat, es az ehhez tarsulo folyamatos onellenorizgatest?

Figyelt kérdés
Nagyon megneheziti az eletem, holott tudom, h semmi komoly bajom nincs valszin, de ha mar csak faradt vagyok beindul a kenyszeres gondolatmenet. Orvoshoz se megyek, mert mar nem tudom mi szamit az agyam jatekanak. Szornyen megneheziti a mindennapjaim. Allt az ajulastol felek, vagy az ontudatlansagtol. Semmit nem merek ami megterhelo, pedig most a heten rajottem, h 25kmt legyaloglok, es 3km futas is megy, teljes edzetlenul is, de a "fejem" gatol mindenben... Mit tehetnek?
2015. ápr. 17. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz se megyek, mert mar nem tudom mi szamit az agyam jatekanak."


Akkor már jó úton vagy! Én, mint átélő tudom, hogy mit jelent az, amikor az ember erre rájön végre, és ami még fontosabb, el is hiszi, hogy ez sem "végzetes valami", hanem egy újabb beképzelt dolog.


Nagyon jól teszed, hogy edzel, így "ellenőrzöd" magadat. Persze beteg bárki lehet, de ha teszel az egészséged megőrzéséért, akkor ez már nem rajtad múlik.


Csak így tovább, szerintem előbb-utóbb te is tünetmentes leszel. :)

2015. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!