Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok mit csináltok...

Depressziósok mit csináltok egy nap (vagy aki már volt depressziós)?

Figyelt kérdés
Mit csináltok/tatok egy nap? Hogy sikerült kijönni a depresszióból? Szedtetek gyógyszert? Milyen gondolataitok voltak/vannak? Mit éreztek?

2015. ápr. 19. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Csak feküdtem az ágyban, és nem volt erőm felkelni sem.

Pszichológushoz mentem, segített. Gyógyszert nem szedtem. Közben arra gondoltam, hogy én ezt nem bírom tovább és hamarosan megölöm magam...de persze nem tettem meg.

2015. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én videojátékokkal játszom és a gyakori kérdéseken válaszolok hülyeségeket kérdésekre, hogy felvidítsam magam...
2015. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felváltva játszom videójátékokat és fekszem az ágyban. Az első két válaszoló vagyok egyszemélyben, szinte. Nem szedek gyógyszert, viszont hetente kétszer elvonszolom magam pszichológushoz, ezen kívül nem is megyek sehova szinte, mert minek. Nincs értelme. Semminek nincs értelme, minden untat és fáraszt.
2015. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Iskolaba muszaj jarni... Meg igyekszek eljarni sportolni stb. Epp eleg az uresjaratokban elnyomni a gondolataimat.
2015. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
Most már itthon vagyok de eljártam így melózni de szörnyű volt.A buszon ha becsukták az ajtók nekem minden bajom volt. Elindultam gyalog akkor meg mikor zöldre váltott a lámpa s megindult a tömeg rettegtem hogy átérjek s ne essek össze....A végén 3 hét klinika meg a gondozó javaslata és le % oltak. Most eljárok gyógyszert íratni a gondozóba és el vagyok szép nyugisan.
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számítógépes játékokba feledkezek, rengeteget eddzek. Nem mintha segítene. Viszont úgy hallottam a keleti harcművészetek kifejezetten az ilyen problémákra vannak. Én ahogy tudok, el is járok majd. Milyen gondolataim vannak... hát, vannak a tipikus irracionális aggodalmak, félelmek, brutális stressz minden ingerre. Folyamatos rosszkedv, menekülni vágyás, önutálat. Meg ilyenek.
2015. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fekudtem a padlon,neha befekudtem az agyam ala hogy ne lasson senki se.Sirtam,ha egyedul voltam rossz dolgokat csinaltam.Vezettem egy naplo szeruseget a napjaimrol,a fajdalmaimrol,a fura kerdeseimrol.Egyedul kuzdottem le,nem szedtem semmit,neha ittam bort,meg elofordult egy-ket fajdalomcsillapito amikor mar a siras borzasztoan eros fejfajast produkalt.Nagyon nehez volt tullepnem vissza-vissza ter meg neha a depresszio,de mar vegeztem vele.Buszke vagyok magamra.Bocsi az ekezetekert.


D.V.

2015. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen depressziós gondjaim ezért jártam pszichológushoz és ő javasolta a sportot,ami tényleg durván sokat segített !!! Úgyhogy azt ajánlom, hogy keress magadnak valami hobbit vagy elfoglaltságot, ami eltereli a gondolataid.
2015. máj. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sírtam, aludtam (napi kb. 15 órát) és ettem. kb ez volt a teljes program. Pszichológus és gyógyszer csodát tett. Most: Sport, barátok, sorozatok,könyvek, kirándulások, egészséges életmód és normális alvásigény.
2016. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!