Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha több nyugtatót is beveszek,...

Ha több nyugtatót is beveszek, de gyengéket, mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Sokszor, ha nagyon ideges vagyok, beveszek egy 0,5-s nyugtatót. Ha ebből többet veszek be, pl. 5-t, akkor mennyire leszek leszedálva?

2015. ápr. 25. 22:07
 1/8 anonim válasza:
Nem jó ötlet egyszerre ennyit bevenni,nem egészséges.Az biztos hogy kábult leszel vagy alszol egy hatalmasat tőle.
2015. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hozzá vagy szokva, akkor nem fogsz bealudni, ha nem akarsz.
2015. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Összes bevett hatóanyag mennyiség, többféle hatóanyag esetén szinergikus hatás fog érvényesülni.


Ha egy anyagból beveszel 5*0,5 mg-ot, akkor az 2,5 mg hatóanyag a testedben.


És pont annyira leszedálva, amennyire ekkora mennyiségű ilyen hatóanyag rád hat.


De idegességre ugye nem a nyugtató a megoldás, bár nyilván az érzeteidet befolyásolni tudja.

2015. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy nem egészséges, csak szeretnék már végre egy jót aludni.

Nem szedem rendszeresen, csak néhanapjan 1-2 szemet.

2015. ápr. 25. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ha nem mérgezés a célod, akkor a dózist némi körültekintéssel találd ki.


Meg milyen lenne már nem gyógyszerrel segíteni az alvást.. ilyen veszélytelen gyógynövényeket, meditációt kipróbáltál már? Csak úgy esetleg, mert lehet hogy nem kell gyógyszer, főleg nem túladagolt gyógyszer. Ki tudja? : D

2015. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a "gyenge" nyugtatók addiktívak, azaz nagyon könnyű észrevétlenül hozzájuk szokni. Ne szedj belőle többet, mint az előírt adag, és azt is csak addig, amíg feltétlen szükség van rá!
2015. ápr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs előírt adagom, mert eredetileg anyukámnak írták a gyógyszert, de mivel mostanában elég stresszes vagyok, időnként be-be kapok 1 szemet. De elég ritkán van, mert amúgy sportolok, az a nyugtatóm, de most 2 hetet ki kell hagynom, így nem tudom levezetni a feszkót, és nem tudok elaludni. Ezért gondoltam arra, hogy gyógyszerrel segítek rá.
2015. ápr. 26. 06:46
 8/8 anonim ***** válasza:
ennyi erővel gondolhatnál gyógynövényekre is.
2015. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!