Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Attól félek, hogy meghalok....

Attól félek, hogy meghalok. Nyugtassatok meg. Ugye nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés

Nemrégen meghalt a nagymamám, 2 napja pedig egy barátnőm... azóta halálfélelmem van meg szorongok, főleg az alvástól. :( Nem merek elaludni és nem is akarok sokszor. :'( Pedig fáradt, álmos vagyok.. 16 éves lány vagyok, kivizsgáltak 1 éve és mindent rendben találtak.. mégis mindig rettegek, hogy valami bajom van és nem ébredek fel másnap. :(

Segítsetek kérlek.. pár szó is meg tud nyugtatni


2015. ápr. 28. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nyugi! Igyál egy bögre kakaót, kapcsolj be valami kellemes, relaxálós zenét és dőlj le. Esetleg olvasgass valami könnyed regényt, és elalszol majd rajta. :)

Nem lesz semmi baj!

2015. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Ezt úgy nevezik, hogy pánikroham. :)
2015. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is az egyik legnagyobb félelmem hogy álmomban halok meg. Csak azt tudom mondani, hogy aludj. Az alvás segít feldolgozni a történteket, megnyugtat. Fiatalok nem halnak meg álmukban; főleg inkább az idős beteg emberek. Sajnálom ami a nagymamáddal és a barátnöddel történt, de ők is azt szeretnék ha aludnál, te is tudod.
2015. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* a pánikroham az mikor a mellékveséd téves jeleket küld, és akaratod ellenére kapkodod a levegőt meg ilyenek. ami neked van az nem pánikroham
2015. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: A pánikrohamnak is több formája van és semmi köze a veséhez. A pánik roham is mind agyi cucc. :)
2015. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy évvel ezelőtt miért vizsgáltak meg?
2015. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pánikbeteg vagyok és ez nem roham, ami ilyenkor van, csak szorongás. Amúgy a rosszullétekkel vizsgáltak ki, de én akkor már tudtam, hogy pánikrohamaim vannak, nem infarktusom, vagy bármi egyéb.

Köszönöm a válaszokat.. igyekszem megnyugodni, meg elmagyarázni magamnak, hogy nem halok meg.

De néha annyira erős szorongás van, főleg mikor mamimra gondolok... :(

2015. ápr. 29. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapd ossze magad es alkoss gyorsan mielott meghalnal.A halaltol sosem kell felni,a halal nem nagy ugy.Nyugi,nyugi csajszi,nem lesz semmi gaz.
2015. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!