Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Tialera...

Mi a véleményetek a Tialera nevű antidepresszánsról?

Figyelt kérdés

Pszichiáter írta fel nekem szorongásos depresszióra, napi 1 szemet kell bevennem. Van valaki aki szedte ezt a fajta gyógyszert? Mi a véleményetek róla, mik a mellékhatásai és hogyan segített?


23/L



2015. ápr. 29. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..


Én is ma kaptam antidepit, bár nem ezt, de én az első pszichiáteremet lecseréltem, mert azzal kezdte, hogy én szerintem kell-e nekem gyógyszer és azt írt volna fel amit akartam. Na a lényeg, hogy a gyógyszer mellett terápiát is csinálj, nekem ez volt az első amit elmondtam, hogy terápiát is szeretnék, sőt már voltam is, de most kombinálom a kettőt, és minél gyorsabban elhagyom a gyógyszert a pi.sába. +ma elmegyek sportolni, mert feldobja az embert szóval közhely, de csináld azt amit szeretsz és ne csak a gyógyszertől várd a javulást. Nekem is kiba..ott nehéz elmennem futni, de ráveszem magam mert megízleltem a javulás útját 1,5 legszebb éveim elvesztegetése után. Szóval embereld meg magad és húzzál le sportolni! :D

2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pszichiáterem először Velaxint -t írt fel, de ez nálam sok mellékhatást okozott, azután váltottam Coaxil -ra. Ennek ugyanaz a hatóanyaga mint a Tialeranak, viszont a Tialera generikum. Már az elejétől fogva pozitív volt a Coaxil, mellékhatás nálam nem volt napi 3 szemnél. Mostmár 7 hónapja szedem autogén tréninggel kombinálva, úgy érzem ellenállóbb lettem a stresszel szemben, már nincs pánikrohamom, és a szorongás is jelentősen csökkent. Nem csodaszer, de már úgy érzem, kezemben tartom az életem, és a mindennapjaimat nem a pánikrohamok határozzák meg.
2015. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!