Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek becsavarodni?

Kezdek becsavarodni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok most fogok viszgázni szakmából. Mar észnélkűl keresem a munkákat hogy dolgozzak mert már azon rágódok hogy mi lesz velem? Mikor fogok én tudni venni magamnak kocsit? Miből fogok én magamnak venni lakást ? Lesz e olyan életem mint most a szüleimnek hogy szép házat vettek , kocsi van. Mi lesz ha nem találok munkát már most nyáron? Nem varhatom hogy a szüleim adják a pénzt. Mi lesz velem nyugdíjasan ? Már az is megfordult a fejemben ha nem boldogúl az életem öngyilkos leszek . Nem érzem azt h jó lennék a szakmámban mar minden bajom van :/ szerintetek ez a depresszió első jelei?

2015. máj. 7. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudhatjuk, Te jobban ismered magad s érzed, hogy mennyire komoly ez.

El tudom képzelni, hogy egyes típusok egy ilyen helyzetben kicsit aggódnak, görcsölnek, ilyeneken pörögnek... Ez simán elmúlhat, pusztán ettől még nem kezdesz megőrülni. De nem tudhatom, konkrétan mi a helyzet s mivé fejlődhet, ha nem kapsz hamar munkát. Nyilván senki nem jelentheti ki tutira, főleg így távolról, hogy atomstabil vagy és maradsz. De pusztán a fentiekből én nem következtetek komoly problémákra, ez tényleg lehet egy ideiglenes idegelés, agyalás, aggodalom.


Egy csomóan nem jók a szakmájukban, amikor kezdik. Egyesek sose lesznek azok. S azok is simán megélhetnek, hogy én mennyi ilyen esetet láttam...

2015. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt se tudni 15 másodperc múlva mi lesz . Egy dolgot tegyél magadért a híreket és a tv-t netet korlátozd , légy aktív önálló .
2015. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 évesen én is így gondolkoztam, mint te most. Kivétel az utolsó előtti mondatodat. Az öngyilkosság szót, verd ki a fejedből!

Nem fogsz becsavarodni és szerintem nem is vagy becsavarodva.

18 évesen, még senki nem jó a szakmájában ! Te sem lehetsz az , ez természetes folyamat, aminek be kell érnie, hogy valaki jó legyen a szakmájában. Rutin és a gyakorlat teszi a mestert na meg az évek, így szól a mondás is.

2015. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a létbizonytalanság!Ez Magyarország!

Ne agyalj előre,semmi értelme,csak gyötrődsz!

Szeresd amit csinálsz,mást nem tehetsz!

2015. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!