Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel fogyasztok egy fél...

Reggel fogyasztok egy fél bögre erös kávét. Délután fogyasztok egy bögre erös kávét. Este 6 körűl megiszok egy jó erös fél bögrényi kávét. Ez soknak számit? Mennyi kávé fogysztás javasolt egy nap?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy magas e a vérnyomásod, ha igen akkor 1 sem ajánlott.. És, hogy mit értessz az alatt, hogy erős?
2015. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fözött eredeti kávét iszom. A SZIVEM NÉHA ERÖSSEN DOBOG ÉS NÉHA SZOKOTT SZURNI IS IDÖNKÉNT...Ez rosszat jelent?
2015. máj. 9. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia a kave felporgetheti a szived ami szerintem hosszu tavon nem jo. Igy lehet hogy neked sok. Ember fuggo ez is. Pl parom rengeteget kavezik egy nap es nem tulzom 10 poharal is kepes megini ha nem tobbet es a vernyomasa tokeletes mellete meg megiszik majdn mimden nap energiaitalt is. Van mikor kettot. Pedig mondom neki hogy ne igyon ennyit mert ha most nem kesobb lehet gondja belole.
2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem főzöl feles kávét? Fél adag koffeines, fél adag mentes?
2015. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Szerintem reggel igyál egy erőset és délután meg egy jó kis lightos tejeskávét, az estit meg próbáld elhagyni egyrészt lehet jobbat aludnál másrészt írtad, hogy néha erősen dobog a szíved. Vagy pedig reggel igyál rendeset napközben pedig koffein menteset :)
2015. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora bögréről írsz, kérdező?
2015. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!