Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ezzel? Asszem...

Mit csináljak ezzel? Asszem ez kényszerbetegség?

Figyelt kérdés
attól félek mindig, hogy beejtettem valamit a mosógépem mögé/alá vagy van ott valami, és folyton ki kell húznom a mosógépet a helyéről, meg kell néznem hogy nincs-e ott valami és ki kell takarítanom alatta. és fényképeket is készítek róla, hogy biztosan tudjam, hogy nincs ott semmi, de közben meg félek, hogy vagy nem vettem észre, vagy nem látszik a képen, vagy közben ejtettem be valamit. és ezzel simán elbaszok 1-1,5 órát is egy nap. közben meg nagyon ügyelek, hogy valójában ne ejtsek be semmit. tudom, hogy ez nem normális, de ez olyan hülyeségnek hangzik, hogy még egy pszichiáternek se mernék beszélni róla.
2015. máj. 12. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez fura. Vedd félvállról az egészet és ne érdekeljen, ha beejtettél volna valamit is. Ott marad! :D
2015. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony az a javából, sürgős kezelés kell, mert naponta még több idődet fogja elvenni.
2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez valóban kényszerbetegség. De ha beejtettél valamit a mosógép alá, nincs semmi probléma, nem fog eltűnni alóla semmi, alatta marad, bármit is ejtettél alá, megtalálod. De a mosógép alatt olyan kicsi a hely, hogy oda legfeljebb egy pénzérme nagyságú tárgy gurulhat, ami nem tűnhet el alóla sehogyan sem, a mosógép nem tudja elszippantani, mert az egy teljesen zárt doboz. Csak akkor nézzél a mosógép alá, ha valamit nem találsz, akkor elképzelhető, hogy alá gurult. Próbálj leszokni arról, hogy állandóan nézegeted, nincs semmi félnivaló még akkor sem, ha tényleg aláesett valami. Nekem a kád alá szoktak beesni különféle holmik, de egy fél évben egyszer takarítok alatta, és akkor minden szépen megvan, bármi is esett alá.
2015. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. már az segített, hogy leírtam másoknak és realizáltam milyen nevetséges lehet ez kívülről nézve. de olyan fura, hogy miért produkál ilyesmit az agyam, pont a mosógéppel.

igazából elég rendmániás vagyok amúgy is, de a lakás többi részét könnyű kitakarítani, nem kell kihuzigálni semmit.

namindegy, bármi van ott, legyen ott boldog, nem zavarom többet!!! aludjon békében.

2015. máj. 12. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez már lehet az.

Én a konnektorokat szoktam így ellenőrizni, meg a táskámat, hogy minden benne van-e, emlékszem hogy betettem, csináltam már róla a telefonommal képet is hogy igen, benne van a pendrive/könyv/bérlet/bármi de ettől függetlenül is meg kell néznem szabályos időközönként...

2015. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amióta kiírtam a kérdést, egyszer se csináltam :)
2015. máj. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!