Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős szorongás esetén...

Nagyon erős szorongás esetén nyugtatón és alkoholon kívűl milyen természetes gyógynövények segíthetnek?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni. Sajnos nem igazán tudok társoságban és úgy egyáltalán emberek előtt sem feloldódni igazán alkohol nélkül. Már gyerekkorom óta tart ez az állapot. Le szeretném tenni a napi 3 x 0.25mg Frontin nyugtatót, és néha a rá megivott 2-3 doboz söröket...


Milyen természetes hatóanyagú növényi nyugtatót érdemes kipróbálnom ezek helyett? Esetleg teakeverékek közül ami igazán hatékony és nem csak placebo hatású?

Ha receptet is tudtok írni teakészítéshez külön megköszönném.


Előre is köszi nektek!


30/F



2015. máj. 13. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedjél Magne B6-ot !Nekem bevált!
2015. máj. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Inkább kezelés, terápia kellene.

Az a baj,hogy nincs az a természetes szer, ami helyettesíteni a frontin és az arra ivott pia hatását.

2015. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyarul antidepresszánst kellene szednem nagy valószínűséggel?
2015. máj. 13. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Citalopramot szedek (20 mg) és hatásosnak tapasztalom (2 éve szedem). Elmúltak illetve enyhültek a pszichoszomatikus tüneteim. Nem is durva gyógyszer (nem hizlal), mégis hat.

Frontin helyett kipróbálhatod. Itt egy leírás a hatásáról:

[link]


A másik a rendszeres sport, pl. kocogás, futás, is segít hogy kiegyensúlyozottabb legyél.

2015. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, nem írtam, hogy szorongásra szedem!
2015. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban a rendszeres sport, ami sokat segít.
2015. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyógynövény akkor kamilla, zöld tea, citromfű
2015. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fű.
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!