Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez nagyon ciki volt?

Szerintetek ez nagyon ciki volt?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok es egy fiuval talalkoztam, az elejen minden tok jo volt, aztan ultunk es beszelgettunk es egyszercsak elkapott egy panikroham, borzasztoan elkezdtem szedulni, es ugy megijedtem, hogy szoltam is Neki.(biztosan az valtotta ki, hogy nagyon izgultam es ragorcsoltem arra, hogy "jajj csak ne legyek rosszul") Elmondtam, hogy semmi komoly es mindjart elmulik. Mondta, hogy nyugodtan alljak fel es mozogjak, vagy csinaljam, amitol jobb lesz en meg mondtam, hogy beszelgessunk tovabb es el fog mulni, utana jobban is lettem, de mar nem teljesen, egesz este vegeig picit meg szedelegtem es nagyon faradtnak ereztem magam. Biztos eszrevette, mar csak abbol is, hogy csendesebb lettem, majd leleptem azzal, hogy anya hivott, hogy mennem kell lassan. Ez hetvegen tortent, azota is minden nap beszelunk, meg tervezzuk a kovetkezo talalkozot es nem latom, hogy zavarta volna, mondta, hogy ha rosszul vagyok elotte nem kell azt "elrejtenem", de en megis olyan rosszul es kellemetlenul erzem magam azota is. Szerintetek ez nagyon ciki? Ti mit gondolnatok Rolam?

16/L a srac 18/F


2015. máj. 14. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi ciki nincs ebben :)
2015. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki. Ez kicsit hizelgo szerintem
2015. máj. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,semmi gond:)
2015. máj. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon empatikus a srác. A legtöbben fel sem fogták volna, mi a baj.

Tartsd meg a fiút és sok boldogságot!

2015. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi "ciki" nem történt.

Magam is pánik beteg vagyok.


Legjobb lenne, ha elmondanád ennek a fiúnak, hogy mi történt veled a randin. A leírtakból megértő és empatikus fiatalember. Nincs mit szégyellned.

2015. máj. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagyjabol elmondtam Neki mar akkor ott, mondta, hogy hallott mar ilyenrol, de nem igazan tudja, hogy pontosan mi is ez es kerdezte, hogy mi szokta kivaltani ezeket, hogy akkor olyan dolgokat ne csinaljuk/olyan helyekre ne menjunk. Meg kerdezte, hogy mit erzek olyankor? Amugy nagyon aranyos volt tenyleg es igy, hogy mar tudja, Nekem is jobb lesz, mert a tobbi talalkozonal nem fogok annyira gorcsolni mar ezen. Csak megis kellemetlen volt, meg buntudatom is van, miatta es magam miatt is, hogy a vege felw mar nem tudtuk olyan jol erezni magunkat.
2015. máj. 14. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatot, a betegség nem szégyen. A srác meg normálisnak tűnik, szal hajrá :)
2015. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!