Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Vagy már el...

Ez depresszió? Vagy már el fog múlni?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi pár hónapban nagyon lehangolt voltam. Nem tudom depressziónak számít-e de nem volt kedvem semmihez. Legszívesebben csak feküdtem volna és néztem volna magam elé. Nem tanultam nem beszélgettem nem volt ihletem a rajzhoz sem pedig imádok rajzolni. Még zenét sem halgattam. Nem tudom depresszió volt-e....


Mostanában rajzolok már, de nagyon aggaszt az amit észrevettem. A korábbi rajzokhoz képest sokkal több feketét használok, nagyon sötét és borús dolgokat rajzolok, felakasztott embereket, ijesztő alakokat.


Ez szerintetek mi? Vajon ez még depresszió, vagy el fog múlni mivel van már ihletem a rajzhoz?

15/L



2015. máj. 15. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajzolj mást.
2015. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem lenne jó...mintha nem én készítettem volna.
2015. máj. 15. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy mert a rajzaiddal le tudod vezetni a benned levő (depressziót) rossz dolgokat. Inkább örülj neki.
2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!