Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterápiára akik jártak...

Pszichoterápiára akik jártak szorongással segitett nekik?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném megtudni hogy akik jártak pszichoterápiára valamilyen szorongásos zavarral,gyógyszer nélkül sikerült belőle kijönni,ésha igen mennyi idő alatt és milyen módszerrel?

2015. máj. 15. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nem sikerült:(

de érdemes megpróbálni.

2015. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezt szomoruan hallom,és ha a terápia sem segit valakin akkor mi marad?a gyógyszerek?megkérdezhetem hogy mennyi ideig jártál és milyen módszert alkalmazott?
2015. máj. 16. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Autogén tréning az egyetlen.Nekem, bejött. Igazából semmi más (meditáció,gyógyszer,Imagináció,KIP stb.)nem jött be.

Ez az egyetlen ami gyors,és eredményes javulást hozott.

Én már mindent kipróbáltam (az autogén tréning jobb volt,mint az egy hónapos pszichoterápia kezelés )

2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pszichoterápia segített, konkrétan csoportterápia.

Hosszú folyamat, nem is könnyű, és nem is olcsó... Ha nem akarsz gyógyszereken élni, akkor megéri.

2015. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Autogén tréning, de a max önismeret nem mindig jó.
2015. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!