Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 éves elég duci fiú vagyok....

14 éves elég duci fiú vagyok. Hogyan tudom legyőzni a kisebbség érzetet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a sport szerintem elég jó megoldás lehet. Mindegy milyen, csak szeresd csinálni! az alakod is változik tőle, energikusabbá is válsz.
2008. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sportolnod kéne, de sose azért sportolj, hogy lefogyj tőle, hanem azért mert közben jól érzed magad. ha azon görcsölsz, hogy lefogyj, tuti, hogy nem fog sikerülni, viszont ha tényleg szereted azt a tevékenységet amit csinálsz, akkor egy idő után jobb színben látod magad, mégha nem is fogytál valójában (ez ilyen pszichikai izé). ettől pedig nagyobb lesz az önbizalmad, amit mások is észre vesznek. egy próbát megér :)
2008. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sport tényleg nagyon jó ötlet, segít az önbecsülésben is, ráadásul ha élvezed, akkor sikeres is leszel benne, és nőni fog az önbizalmad, azaz nem lesz kisebbségi érzeted :)

Az embereket egyébként sem a külsejük miatt szeretjük hanem a belső az ami igazán számít :)

2008. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...:)
2008. szept. 1. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerü a válasz, sportolj :)
2008. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!