Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiából mi segített...

Agorafóbiából mi segített kigyógyulni? Aki benne volt ebbe.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pánikbeteg voltam, de abból kijöttem már. Semmi más bajom nincs, mint agorafóbia, ezt kaptam a pánik után... na az baj ott van, hogy magántanuló lettem év elején, félévkor még jobb volt a helyzet, a városban jól megvoltam. Így gond nélkül bejártam vizsgákra. Most 2 hét múlva jönnek újra... és ott tartok, hogy kb. 1 hónapja próbálkozok minden nap messzebb menni, biciklivel, gyalog, anyuval, egyedül, már mindenhogy próbáltam már, egyszer zenét is vittem fülhallgatóval... hiába próbálkozok, az út negyedéig eljutottam párszor (kb. 500 m, vagy picivel több) A suli 2 km kb. Fogalmam sincs mit tegyek... meditálok, jógázok, erre gyógyszer nem ha,t bármilyen nyavaját szedek, gyógynövények, stb. Muszáj bemennem 2 hétig minden nap, 15 vizsgám lesz. Nem bukhatok meg, itthon megölnének, na meg én is magamat, amiért ekkora szerencsétlen vagyok. Tavaly kitűnő tanuló voltam és félévkor is 4,4-re vizsgáztam. Ha ilyen miatt kell megbuknom, elásom magam... :(

Valaki tud segíteni, tanácsot adni? Köszönöm előre is.

16/L


2015. máj. 16. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj orvoshoz. Oda kísérjen el édesanyád. Az agórafóbia pszichiátriai betegség. Még fiatal vagy, feltétlenül kezeltesd magad. 2-3 hónap alatt el is felejted.
2015. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első voltam már ott. Először meg utoljára. Meg is mondta a csávó, hogy nekem ott nincs keresnivalóm. Gyógyszereket meg nem fogok szedni. Szóval pszichiátriás, betegséges, gyógyszeres válaszokkal kíméljetek, köszönöm.

Amúgy közben már megoldottam, találtam kineziológust, és még este megtettem a fél utat. :)

2015. máj. 17. 02:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a pánikból kijöttem dilibogyók nélkül, akkor ebből is.
2015. máj. 17. 02:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát, akkor oldd meg! Ha nem kell a segítség... sok sikert!
2015. máj. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondom találtam egy kineziológust. ;) Aki segít, és nem dilibogyókkal. Ennyi...
2015. máj. 17. 15:57
 7/7 anonim válasza:
Szia! Sikerült meggyógyulnod a kinezológus segítségével? Jelenleg én is oda járok.
2016. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!