Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos pánikbetegnél a...

Szorongásos pánikbetegnél a betegsége miatt görcsölnek néha testrészek?

Figyelt kérdés
Én pánikbeteg vagyok , szorongásos és stresszelős, Frontint szedek (ha kell) . Néha viszont Frontin nélkül megvagyok pár hétig. Enyhe skizofrénia is néha előfordul nálam - hangokat hallok néha vagy látok valamit. Néha éjjel alvás közben begörcsöl a bal lábam 1-2 percre, de volt már úgy hogy nappal a lábujjam görcsölt be, vagy a bal karom. A karom olyan szinten be állt kétszer már, hogy injekcióval múlt csak el belőle a fájdalom... A háziorvos nem küldött el a neurológiára, pedig reméltem hogy elküld. Csak B vitamint javasolt meg elküldött laborvizsgálatra. El kéne mennem maszek alapon neurológiára? Vagy mitől van ez, valaki tudja?

2015. jún. 4. 07:47
 1/3 A kérdező kommentje:
* A bal karom egyszer alvás közben, egyszer pedig nappal fájdult meg annyira, hogy csak injekciotól múlt el a benne lévő feszülés .
2015. jún. 4. 07:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult, hogy begörcsölt a kezem, lábam; én erre kalcium-magnézium vitamint szedek. Viszont pánikbetegség miatt a gyomorgörcs csak a Xanax -tól, vagy a Drotaverin -től múlt el.
2015. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen.

Nekem is rendszeresen szokott a lábam + egyszer volt olyan, hogy a hasam görcsölt úgy be, hogy férfi létemre bőgtem már tőle olyan durva volt (volt vakbélgyulladásom régebben, de még az is sokkal tűrhetőbb volt!!!), a mentő vitt el, kb. menni sem tudtam, aztán mire beértünk a kórházba, elmúlt mintha sosem lett volna... Aztán azért megvizsgáltak, és nem találtak semmi szervi eltérést.

2015. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!