Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a családi problémák miatt...

Ha a családi problémák miatt nem tudok a tanulásra koncentrálni, vagy aludni akkor mit tegyek? Milyen készítményt szedjek, vagy milyen teát igyak? (17 vok)

Figyelt kérdés
Ha ajánlasz vmit légyszi az árát, a beszerzési helyét és a hatását is írd le és azt is hogy a tanulásban vagy az alvásban fog segíteni(gondolom nem mindegy). Ne adj olyan tanácsot hogy oldjam meg a családi perpatvart mert nem rajtam múlik a dolog. KOMOLYAN!
2008. aug. 31. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem is sajnos nagyon sok családi problémám van, amik miatt nem nagyon tudoktanulni. Az én módszerem a tea(teafűből), és az hogy reggel 3kor kelek és akkor tanulok, mert csak igy friss az agyam, és jobban megy. Persze ez nem túl egészséges, de nekem eddig bevált.
2008. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a választ:)
2008. szept. 1. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket az oldalakat, itt szinte minden vény nélkül kapható termék fel van sorolva, ezekre a problémákra. Az ára és a leírása is megtalálható, ha rá kattintasz. Beszerezhetők bármely patikában.


Alvás:

[link]


Tanulás:

[link]

2008. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!