Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs miért élnem de meghalni...

Monotropus kérdése:

Nincs miért élnem de meghalni sem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Súlyos marihuana függőségem van kb 8 éve napi rendszerességgel és az utóbbi 2 évben pedig napi 2-3 grammot szivok. Elfordultam a barátaimtól teljesen antiszociális lettem nem látom értelmét semminek minden szürke lett. Ha valaki járt hasonlò cipőben kérem ossza meg velem hátha segìt.

2015. jún. 9. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz!!!
2015. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fűtôl nem "ròzsaszìnű" a vilâg?
2015. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En mar mindent szurkenek latok...
2015. jún. 9. 16:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Es azt sem tudom mihez kezdenek ha esetlek sikerulne letenni... Nem akarok csaladot nem igazan kedvelem a noket de nem vagyok meleg sem.. Igazabol vhogy az embereket nem szeretem mar mert eddig csak kihasznaltak. Regen az utolso falat kenyeremet is inkabb oda adtam vkinek ha ugy ereztem, hogy jobban szuksege van ra. De amikor nekem kellet segitseg csak a kifogasokat kaptam vissza...igy hat elegge elvesztetettem a bizalmam az emberek fele es csak azert nem oltem meg meg magam mert gyava vagyok hozza... Ter-iszonyom van szval leugrani nem fogok. Jarmu ele sem akarok ugrani mert az eleg mely nyomot hagyna a vezetojeben. Na meg amekkora 0 vagyok az sem sikerulne.
2015. jún. 9. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondtam! Fordulj orvoshoz! Aztán pszihológushoz. Azért állsz így az emberekhez, mert a drog helyettesíti a szerelmet, a testi kapcsolatokat, a barátságokat...függő vagy. És amíg nem gyógyulsz meg addig nem is tudsz előre nézni.


Haladj lépésről lépésre...és kezdd a gyógyulással...aztán köhet a többi is...

2015. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*jöhet
2015. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyogyszeres kezeles... Egyik szerbol a masikba. Idegbeteg vagyok az teny sokan felnek is tolem mert ha elborul az agyam akkor senki sincs biztonsagban. De nagyon sok embert lattam akik sok sok even keresztul szedte ezeket a nyugtatok es kedely javito neven futo kulonbozo vegyi szrsagokat es nem valami bizalom gerjesztoek en nem akarok olyan lenni.
2015. jún. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!