Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég váltam, volt feleségem...

Nemrég váltam, volt feleségem pszichiátriai kezelt, váláskor harcolt a közös szülői felügyelet ellen, így most a 14 éves fiamat ő neveli, de a fiam már egyre nehezebben bírja, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kinyírja a környezetét. Úgy gondolta, azért maradna vele, nehogy még nagyobb "agyi" baja legyen. Pszichiátere szerint a beteg! Döntése és felismerése nélkül! Nem tudunk mit tenni, helyi családsegítőtől egy hónapja várom a választ, de mikor engem kellett behívniuk, még időpont s volt. Mit tudok tenni a fiam érdekében?

2015. jún. 17. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé zavaros az írásod. Különben és is pszichiátriai kezelt vagyok. Pszichiáter javaslatára kell bevennem napi 0,25 mg rivotrilt. ( ez a legkisebb mennyiség fele)
2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
napi 0,25 rivotril? ajjj ..ezen jót röhögtem
2015. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!