Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen módszerekkel kezelhető...

Milyen módszerekkel kezelhető a fejrángás?

Figyelt kérdés
Már nagyon elviselhetetlen. Főleg ülő helyzetben jelentkezik, többnyire más emberek előtt, amikor érzem hogy engem néznek.nagyon erősen izzadok ilyenkor, szédülök, mintha bizseregne a fejem és erősen dobog a szívem. De mégis ezek kevésbé zavarnak a legrosszabb az hogy tök hülyének nézhetnek ez miatt a rángás miatt, fárasztó és már korlátoz a mindennapjaimban. Másra nem is tudok gondolni, vagy figyelni, mindenről ez jut eszembe, ami röhejes.

2015. jún. 19. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy epilepszias?
2015. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szorongás? Menj el neurológushoz.
2015. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Parciális epikepszia roham
2015. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*epilepszia
2015. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy epilepsziás lennék, 5 éve voltam vizsgálaton. Járok pszichiáterhez, de eddig nem mertem ezt a tünetet elmondani neki. Egyszer azt írta a lapomra: szociális fóbia, ami lehet, viszont akkor is jelentkezik mikor egyedül vagyok itthon, érzem a nyakamon a merevséget. Emberek között rosszabb, mert ott kontrollálni akarom, amitől csak jobban előjön. Alkoholtól viszont teljesen megszűnik.
2015. jún. 20. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy EEG nem ártana. 5év az hosszú ido. Szervi gond is lehet, nem kell mindent a pszichére fogni
2015. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Parciális epilepszia tunetei.
2015. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Szia, keress fel egy neurològust(ideg orvos),szerintem vizsgálatokra küld majd,hogy kizárja a daganatot és az egyéb szövôdményes betegségeket,ha neurològia a gondd akkor,kapsz rá gyògyszert és/vagy fizioterápiát fog elôìrni..
2015. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyaki röntgen sem ártana.
2015. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!