Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni mániás...

Pinky1981 kérdése:

Ki lehet gyógyulni mániás depresszióból gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem!Csodák nincsenek. Minél hamarabb menjél el pszichiáterhez.Ne várd meg hogy súlyosbodjon az állapotod.
2010. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon nagy akaraterővel biztosan... mindent lehet csak akarni kell.



"Minden lehetséges.Csak ami lehetetlen, az tovább tart"

Dan Brown

2010. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nézd,ha neked van problémád,és nem szedsz gyógyszert,amit a pszichológus ír fel,tehát nála sem jártál,akkor honnan tudod,hogy mániás depresszióról beszélünk?

Szerintem a "depi" olyan elcsépelt szó lett mára.Abszolúte nem azt jelenti,amit kellene,ugyanis a mai világban az emberek hajlamosak a tavaszi fáradtságok összekeverni a depresszióval.

Szerintem menj el orvoshoz,aki majd megmondja,hogy mi a Te bajod!

2010. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

"Nagyon nagy akaraterővel biztosan... mindent lehet csak akarni kell. "

Igen még magas vérnyomást, agytumort és gégerákot is lehet így gyógyítani. Meg űrhajót kiemelni a mocsárból.

2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Kutatások is bizonyítják, hogy gyakorlatilag gyógyíthatatlan betegségekből is ki lehet így gyógyulni.
2010. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
az antidepresszánsok nem meggyógyítanak csak a tüneteket kezelik, szóval igen! Sok sikert!
2010. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

20:51-es

Akkor hajrá. 1:1000000-hoz.

21:32-es

Mint minden más gyógyszer. Ne is szedjünk egyet se, mint a középkorban. Legalább pont ugyanannyi hosszú életünk lesz, mint nekik volt. Mániás depresszió is felüdülés egy antidepihez képest bizonyára.

2010. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Egy tudományos csatornán láttam, hogy még mindig fejleszteni kell az agykutatásokat ezen a téren! Jelenleg úgy állunk, hogy talán az agysejtek közötti kapcsolat (ingerületátvitel) helyrehozása tűnne megoldásnak Egyelőre ezt gyógyszerekkel sikerül a legjobban elérnie az orvostudománynak. Én a gyógyszerekhez hozzászoktam és egyre több kell, mégsem bírom kidobni őket, mert úgy sokkal rosszabbul voltam!

Saját, egyéni módszerek kipuhatolása viszont nem lenne tilos. (Csak én sem tudom, hogy az ima segítene? Vagy 3 napig egy kiszáradt kút fenekén dekkolni, majd feljönni? Tudom, drasztikus és elvont ötletek...)Viszont itt az AKARATERŐ szerintem nem megoldás, mert az ÉPPEN HOGY HIÁNYZIK A BETEGBŐL, EZÉRT ÖNÁLLÓAN NEM KÉPES KIMÁSZNI A BAJÁBÓL. Szerintem! - de én sem tudom a megoldást.

2010. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!