Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szedett Olanzapin-t vagy...

Aki szedett Olanzapin-t vagy Zyprexát, mit tapasztalt mentálisan magán?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az álmosságon kívül volt valami más is? Pl. indítékszegénység, "szürkeség"? Ezek a dolgok mennyi idő múlva múlnak el a gyógyszer elhagyását követően?

#antipszichotikum #pszichózis #Olanzapin #Zyprexa #második generációs antipszichotikum
2015. jún. 26. 17:09
 1/2 kizcar ***** válasza:
Ma lesz negyedik napja, hogy az 5mg-at szedem. Az alvásidőmet, aluszékonyságomat eléggé megnövelte. Reggel felkeléskor alig bírok kikászálódni az ágyból, ha pedig nem kell mennem másnap sehová, akkor alszok vagy 12 órát. Úgy érzem magam tőle mintha alkoholtól másnapos lennék. Ha hirtelen elfordítom a fejem, megszédülök. Engem letompít, de a problémámat mégsem tudja oldani (emberek közti szorongás). A hangulatomat is lelohasztja. Úgy érzem nekem nem ez lesz a gyógyszerem. Emberek közti szorongást 4mg Rivotril sem tudta oldani, ezért kaptam ezt. Nálam a problémámra nem használ. De ez nálam van így. Másnak, akinek más jellegű gondja van, annak segíthet.
2015. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Várni kell míg kifejti a hatását, az hetek is lehet.
2015. júl. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!