Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy rettegek a...

Miért van az hogy rettegek a ruhaboltoktól?

Figyelt kérdés
Furcsa mód gyűlölök bemenni egy ruhaboltba. Más boltal nincs semmi bajom, de ha kell vennem egy ruhát vagy cipőt, van hogy hetegig halogatom mire összeszedem a bátorságom hogy betérjek egybe. Ez szerintem tök irracionális, mi lehet az oka?
2015. jún. 27. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is utálom őket. Nem rettegek, csak ha egy mód van rá, nem megyek ruhaboltba. Jópár éve nem voltam egyben sem, szerencsére nincs rá szükségem. Amikor volt, ajajj... Akkor mentem, ha az egyetlen nadrágom kilyukadt vagy ilyesmi, nadrágot különösen macerás venni, pólót egyszerű, max. lezser lesz.

Nagyon nehéz olyat tennem, amit nem szeretek, s azt tipikusan halogatom. Azt hiszem, sokan így vagyunk vele. Épp csak a legtöbben nem félünk a ruhaboltoktól, de ki imádja őket, ki utálja, ki a kettő között. Normális, hogy sokfélék vagyunk.

Gondolom, Te sem félsz igazából, csak teher számodra a dolog s bár tudod, lehetetlen, mégis megpróbálod elkerülni vagy legalább halogatni... Nekem ez nagyon érthető, akkor is, ha józan ésszel nem így kellene viselkedni, legyünk túl rajta hamar. De ha utálunk valamit, akkor sokan nem józan ésszel gondolkodunk...

2015. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó nem félek, de gyűlölöm őket :D Legalább tudom hog ynem vagyok egyedül az is valami :)
2015. jún. 27. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai arak mellett engem is kiver a verejtek ha ruhat kell vasarolnom :)
2015. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy? :D
2015. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!