Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Coaxilt szedek napi 3X lehetsé...

Coaxilt szedek napi 3X lehetséges, hogy sok?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre mintha attól lennék ideges és rosszul pont, hogy beveszem

Márpedig muszáj bevenni mert közben meg pánikbeteg vagyok és néha nagyon súlyos rohamaim vannak és a sima nyugtató sem segit olyankor

3X1 tabletta pedig a normál adag egyébként nem értem miért vagyok rosszul, allergia vagy túladagolás?

Lecsökkentsem 2X1-re vagy hagyjam abba az egészet?



2015. jún. 28. 18:19
 1/2 anonim válasza:
Én is 3x1-et szedek, és én is az után leszek rosszul, hogy beveszem. Megbeszéltem az orvossal, hogy ne kelljen szednem, de már rászoktam, azt nem javasolta, hogy kevesebbet szedjek. Magadtól ne csökkentsd az adagot, beszéld meg az orvossal. Vannak más gyógyszerek is, nem csak ez.
2015. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én nem tudok rászokni a Coaxilra szerintem ahhoz gyenge gyógyszer, inkább a Frontinra lehet rászokni szerintem

Egyébként azóta csak 2X1-et szedek és az idegességem megszűnt valószinűleg a Coaxil generálta, túl sok volt a 3 szem

2015. júl. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!