Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan gombócérzés van a...

Állandóan gombócérzés van a torkomban, igaz, régóta pajzsmirigybetegségem van, amire gyógyszert szedek. Kinek van ebben tapasztalata, és kék-zöld foltok, ha kicsit beütöm magam, kóválygok, iszonyatosan feszült vagyok?

Figyelt kérdés
A depressziómra gyógyszert szedek sok éve, de nem használnak, és le akarom építeni, plusz, azt olvastam, nincs is gyógyszer a depreszióra, nem igaz a szertalin hiány, amivel kezelnek.

2015. júl. 7. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszereket szedsz?

Nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=_VCc_HZytKg&list=PL6715EF0AC..

2015. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen gombócérzés? Esetleg pontosabban meg tudnád fogalmazni?
2015. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát,ahol a gégém van, középen, egy kellemetlen, gyulladáso, szorító, görcsös helyet érzek, hol enyhén, hol,erosen........
2015. júl. 7. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:
regggel stimuloton, este rivotrilt, és savalt szedek......sajnos
2015. júl. 7. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A Rivotril még a Xanaxnál is rosszabb. Próbálj meg leállni róla. Én Xanaxot szedtem, de totál bekattantam tőle, teljesen hozzászoktam, függővé váltam(:

Aztán mikor már szinte teljesen tönkrementem, és majdnem tönkretettem a családomat is , rájöttem, csak magam gyógyíthatom meg magam... hónapok alatt, nagyon durva elvonási tüneteket kivédve végül sikerült leszoknom, az orvosom nem akarta elhinni. Mára teljesen rendbejöttek a dolgaim, szeret a családom, új életet kezdtem. Már csak egy rémálom a múlt, csak azt sajnálom, hogy nem jöttem le előbb erről a szörnyű készítményről.

Próbáld meg te is!

2015. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatodat. Most épp a leszokáson vagyok, fokozatosan csökkentem. A reggeli Stimulutont is csökketem...nem oldják meg a gondokat.A gondolataimat kellene jó irányba terelni, ez lenne a gyógyszer.
2015. júl. 7. 23:35
 7/8 A kérdező kommentje:
A vidók is nagyon hasznosak voltak!!! köszi
2015. júl. 8. 00:06
 8/8 A kérdező kommentje:

mik sz elvonási tüneteid? mert tavaly, amikor önerőből fokozatosan lekezdem leszokogatni, halözeli állapotba kerültem. elenleg a sanvalt veszm be, hogy ne gondolkozzak

agykontoll, joga????ezek talán tényleg segítenének

2015. júl. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!