Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegedi gyermekpszichiátriáról...

Szegedi gyermekpszichiátriáról tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
Valakinek a gyermeke volt ott? Milyen volt? Étkezés, ellátás mennyire jó? Kedvesek a dolgozók? Átlagosan mennyi ideig tartják bent a gyerekeket?

2015. júl. 8. 15:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Én feküdtem bent 3 hetet, az orvosok jók, az ápolók tűrhetőek, van egy szabályrendszer, amit be kell tartani, kiscit börtön ízű a dolog, nem mennék vissza semmi pénzért. 10/4 a hely, nekem rossz élmény volt. Az étkezés borzalmas!
2015. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tegnap jöttem haza.:) És hétfőn még megyek vissza. Nagyon élveztem, szerintem jók az orvosok, ápolók se vészesek, társaság, kortársak pedig a legjobb gyógyír! Az étkezéssel nekem nem volt problémám, mindig megettem mindent. És a szabályrendszer is jó volt szerintem... talán a kintlétet hiányoltam, ritkán engedtek le az udvarra.
2015. júl. 18. 10:31
 3/3 anonim válasza:
100%
Én 3 hónapot feküdtem bent tavaj 15/l
2018. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!