Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges ragaszkodás mitől van?

Beteges ragaszkodás mitől van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én pánikbeteg és deprssziós vagyok, idegileg hamarabb lefáradok , frontint szedek, a pszichiáter azt irta a zárójelentésemre vagy valamelyik papíromra hogy emocionálisan esékeny , perszonalitás éretlen.... Olyan pasiba vagyok szerelmes aki elérhetetlen, családja van, tudjuk hogy bejövünk egymásnak de ssemmi több nincs. Hiába teszek be más pasit a képbe, egyszerüen betegesen ragaszkodok ahhoz akibe remémytelenül vagyok szerelmes, ő az életem értelme, nem tudnék anélkül élni hogy valakihez ne ragaszkodnék betegesen. A viszonzatlan szerelem nem fáj mert a szívét szeretem, a kedvessége meg mindig a szívemben van. A pszichológus erre konkrétan semmit nem reagált. Bolondnak érzem magam. több mint fél éve tart. Az a pasi a munkahelyen van ahol én dolgozok. Ugy érzem lélekben mindig velem van.

2015. júl. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeress engem....én is depressziós vagyok s nincs szó szerint senkim.
2015. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy borderline vagyok vagy mi ez? A főnököm a pasi, kedves velem, ha nincs munkanap akkor meg picit hiányzik néha a közelsége de azzal orvosolom ezt a gondolatot olyankor, hogy a lelkemben él minden pillanatban, mindig velem van lélekben, mindene, minden tette, minden viselkedése, a tekintete, a hangja. Hiába próbálok másik pasiba beleszeretni akivel alakulnak a dolgok , nem megy. Csak egy picit. Apakomplexusom van de mondom, hiába tolok be másik pasit is a képbe, betegesen, az őrületig ragaszkodok a főnökömhöz.
2015. júl. 11. 14:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Legszívesebben sziveket küldenék a főnökömnek facebookon mindennap, meg mindennap írnnék neki, megcsörgetném a telefonját, e-maileket küldenék neki jelentéktelen szövegekkel. Úgy kell magam visszafognom.
2015. júl. 11. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem borderline szindróma, hanem függőség.

https://www.youtube.com/watch?v=dRiY2A1lXoE

2015. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!