Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom irányítani a gondola...

Nem tudom irányítani a gondolataimat, kényszeres gondolatok vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról lenne szó, hogy sokszor megesik velem sajnos már egy ideje az, hogy a múltban történt atrocitások elő jönnek újra és újra. Sokszor filózok rajtuk emésztem magam és mintha feltépném a sebeket állandó jelleggel. És azok a bizonyos szavak amikkel korábban sértegettek és néha már mintha magamat is sérteném ezekkel gondolatban. Anti depresszánst szedek egy ideje de szerintem már nincs akkora hatása ennek mint korábban volt.


Korábban ez a munkahelyemen is hatalmas problémát jelentett mert nehezebben koncentráltam az adott feladatra ezek miatt és ezért a 3 hónap próbaidő után már nem is volt szükség rám, kerestek valaki mást helyettem.


Nagy nehezen eljutottam odáig, hogy megint kapok munkát és jövő héten már kezdek is...de ezúttal nem akarok csalódást okozni de tartok tőle, hogy nem lesz könnyű dolgom ha nem kezelem a problémámat.


Általában esténként megesik, hogy már annyira felerősödnek ezek a gondolatok, hogy hallom is őket... már kezdek sajnos hozzá szokni, de mégis tudnék változtatni valahogy ezen?

Ha egy újabb gyógyszert kapnék ugyanaz lenne a szitu szerintem...egy ideig használna utána meg már semmit sem érne...


Ti mit tennétek a helyemben?


24/F



2015. júl. 12. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Keress fel egy pszichiátert.Ha valakivel beszélsz ezekről az biztos segít,és talán tudna tanácsolni valamit amivel segíthetsz magadon.Az én személyes tanácsom,hogy legyél minél kevesebbet egyedül,minél többet legyen veled valaki aki eltereli a figyelmedet és ha egyedül vagy akkor is mindig csinálj valamit.Tereld el a gondolataidat a rossz dolgokról.
2015. júl. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj pszichiáterhez!
2015. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!