Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi baja van annak...

Szerintetek mi baja van annak az embernek aki állandóan nevet? Minden dolgon,2 percenként. Vannak bizonyos szavak amiket ismételget.!

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy gyerekes, vagy értelmoi fogyatékos
2010. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

48 éves és őszerinte semmi baja csak jó kedve van és nem szomorkodik mint pl.én.

Én erre azt mondom neki hogy de én sem vagyok szomorú csak nem vihogok...!

2010. márc. 4. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Túlpörög az agya, előbb gondolkodik mint te, vagy aki mond neki valamit, azért nevet állandóan. Na és ha ismétel is, az meg a halálom. Kezeltetni kellene. Nekem az egyik barátnőm, például, amikor beszélgetünk, mondja velem már annak a szónak a végét, amit én akarok, vagy mondok is. Elképesztően idegesítő, amúgy egy aranyos, kedves nő.
2010. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt kezelni nem nagyon lehet, legfeljebb azt megoldani, hogy ne mondogassa hangosan azokat a szavakat, és ha nevet, akkor csak annyit mondjon, hogy jó a kedve.
2010. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos emlékeztetik valamire vagy valakire azok a szavak, ezért szereti hallani őket.
2010. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Skizofrén?
2010. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem lehet hogy csak zavarban van.
2010. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég kellemetlen tud lenni, ha nem tudok parancsolni az arcizmaimnak.
2010. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pacaaa ***** válasza:

Ilyen velem is gyakran előfordult..

Amikor tetszett egy fiú az osztályból,ültetés volt és mellé ültettek!

Nem volt semmi poénos de amit mondott azon elkezdtem vigyorogva szakadni xD

NAgyon kellemetlen volt főleg akkor amikor elkezdte utánozni hogy hogyan nevetek :|

2010. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ennyiből ítélve nem is biztos,hogy baja van, csak a mai világban szokatlan az ok nélkül tartósan jóóókedvű ember... Akárhogy is én szeretem az ilyeneket!
2010. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!