Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran vagyok depresszios,...

Gyakran vagyok depresszios, szorongásos gondjaim vannak és néha dühkitöréseim vannak egy szerüen majd szétrobbanok ilyenkor persze másokat megbántok amit nem szeretnék, szerintetek heti 1-2 alkalom valamilyen fajta sport segitene ennek leküzdésében?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Egy depressziós embernek nincsenek dühkitörései, és nem robban szét. Te nem vagy depressziós.


A sport jó ötlet levezetni a felesleges agressziódat. Inkább ott, mint másokon.

2010. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket nevezik hangulatembereknek. Igen jó ötlet, menj és bunyózd ki magadból valamelyik konditerembe a dühödet. HM?!
2010. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom hogy mi az de sokszor van h napokig felkelni sincs kedvem, sirok, reszketek aztán amikor megprobálok segiteni magamon és nem sikerül akkor vannak ezek
2010. márc. 4. 21:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok
2010. márc. 4. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én utálom a gyógyszereket, de mégis javasolnám, hogy irass fel egy könnyedebb kedélyjavítót, pl.Seropram vagy Citapram. Nekem elmúltak a hozzád hasonló hangulatingadozásaim, agresszióm. Utána elhagytam a gyógyszert és szerencsére nem jött vissza az az állapot.
2010. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sport nagyon fontos, és fordulj dokihoz mert a depresszió 2-3 évig elhúzodik, vannak jobb és rosszabb napok.
2010. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen nállam is már majdnem 3 éve tart valamikor jobb valamikor rosszabb, gyogyszertöl meg félek de lehet kiprobálom csak nem akarok évekig azokon élni
2010. márc. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!