Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem olykor hogy a depresszió...

Érzem olykor hogy a depresszió szélén állok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fősulis vagyok,rengeteget tanulok de mikor a vizsgára kerül a sor a stressztől összezavarodok és alig emlekszem vmire, csak a kulcsszavak maradnak meg és nem tudom összeállitani a dolgozatot emiatt pedig nem tudok átmenni, már 3alkalommal ez történt velem,miután elvágtak utána órákig sirok és érzem hogy nem birom már ezt az egész életet, stresszoldó teákat is ittam de nem használt.Mit lehet ez esetbn tenni?vkivel történt-e ilyen eset?
2008. szept. 4. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod kezelni es levezetni a feszultseget. En pl. amikor nagyon izgulok, akkor a legzesemre koncentralok. Ez azt jelenti, hogy torekszem arra, hogy minel nagyobb levegot vegyek es minel lassabban engedjem ki. Ez altalaban megnyugtat. Ennek a nagyfoku stressznek, ami nalad van az is lehet az oka, hogy tulsagosan nagy jelentoseget tulajdonitasz az egyes vizsgaknak. Gondolj arra, hogy ennel sokkal nagyobb problemak es gondok vannak az eletben, ugyhogy egy vizsgan atmenni sima ugy. El sem hinned, mennyit szamit a hozzaallas.
2008. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megtanulnod relaxálni. Ha pedig külső segítséget is szeretnél, javaslom a Remotiv Extrát. Patikában lehet kapni, enyhe stresszoldó. Gyógynövényből készül (orbáncfű), nem okoz hozzászokást.
2008. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az előzőekben leírtak nem javítanak helyzeteden, akkor ajánlom a jógát v. -ha nincs ellenedre- egy jó pszichológust.
2008. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!