Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog elalvás előtt...

Normális dolog elalvás előtt vagy néha nappal is magamban, gondolatban kitalált történetet átélni?

Figyelt kérdés

Olyan, mint ha valaki filmet nézne gondolatban, de az események úgy történnek, ahogy akarja.

4 éves koromban kezdtem el kb. és felnőtt korban is előjött néha, de most mindennapos. Ez nem álmodozás, nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan mi is ez.

Szerintem nem átlagos, az biztos...


2015. júl. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elalvás előtt én is szoktam, akkor már úgysincs jobb dolgom és ez leköt míg elalszom (napközben csak ritkán, mondjuk egy hosszú séta közben)

bár én úgy szoktam, hogy én is benne vagyok

amúgy szerintem ezzel semmi baj sincs, hiszen semmi rossz hatása nincs és biztos van más is, aki ilyeneken gondolkozik


18/l

2015. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Először benne voltam, de most csak kitalált személyek és helyek vannak.

Néha olyan, mintha néhány dolog a valóságban hasonlítana rá. Nem akarom pedig egyáltalán, hogy valóra váljon belőle bármi is.

2015. júl. 19. 13:35
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 hete nappal is szoktam, ha egyedül vagyok, de előtte meg évekig semmit.
2015. júl. 19. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ameddig tisztában vagy vele, hogy csak képzeled, addig teljesen normális, csak akkor lenne baj, ha összemosódna a valósággal. Fantáziálj nyugodtan, jót tesz az agynak.
2015. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen , tudom, hogy nem valóság. Ha eddig nem őrültem meg , akkor ezután talán már nem fogok. 😊
2015. júl. 19. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok vele. El sem hiszem, hogy rajtam kívül még vannak ilyen emberek. (:


15/L

2015. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kb. az emberiség 98%-a szokott kitalált történetekről gondolkodni, álmodozni..stb. elalvás előtt és nappal is. Azt hittem ez köztudott..
2015. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam (fura, hogy más is :D)

Nekem másodikos korom óta van, és most egyetemista vagyok :D

Alvás előtt szoktam én is, vagy ha rossz a kedvem. Lenyugtat :)

2015. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!