Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Megbolondulok?!

Mi ez? Megbolondulok?!

Figyelt kérdés

Faj a fejem, mar jopar nqpja gyomorgorcsom van, faradekony vagyok es rettentoen rossz a kozerzetem.

Nem erzem mar azt a szikrat, ami eletben tart.

Nincs mar remenyem.

Tevekeny ember vqgyok, de most legszivesebben csak fekudnek egesz nap es minden nap.

Nincs mar meg bennem a kitartas es a turelem.

Kb egy evvel ezelott sulyos depresszioval es egyeb psziches betegsegekkel kellett befekudnom.

Alvaszavaraim voltak, hallucinaltam es hangokat hallottam, amik legtobbszor a nevemen szolitanak es parancsoljak, hogy oljem meg magam.

Ezeket lekuzdottem, nyugtatot kaptam, volt kitartasom. Mert volt miert elnem. A sok trauma ellenere epitettem az eletemet.

De mar nincs miert. Mert osszeomlott az, amiert harcoltam. Remenytelen az eletem.

Nyugtatoval is mar ujra kisertenek es parancsolgatnak almomban is. Nem tudom mit tegyek.

Az egyetlen madzag, ami megtartott a szakadek felrtt, elszakadt es belezuhantam. Megint.


Ugy erzem, ez itt a pokol.


Mihez kezdjek? Meg elni akarok.



2015. júl. 20. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiáter, beutal pszichológushoz, és terápiára fogsz járni. A kezelés nem ment végbe, ezért érzed magad rosszul, de minden megoldható, ugyanúgy a depressziód is. Sok sikert! Van kivel ezekről beszélgetned?
2015. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!